Трапилась не зрозуміла ситуація з доставкою, написано було безкоштовна, але чому нова пошта сказала що не безкоштовна. З магазином зв'язався, сказали повернуть кошти за доставку на карту. В цілому магазин приємний, на моє повідомлення з приводу денної ситуації відповіли одразу. Ціни приємні,нажаль в більшості випадків сплачую готівкою, а особливо коли перший раз замовляю. Тепер коли перевірив магазин можу сказати що можна безпечно замовляти, приїхало замовлення все що замовляв, все ціле, не цеглина як іноді буває))) магазином поки що задоволений, знайшов що шукав все в 1 місці, не довелось шукати по різних магазинах. Запаковано як оригінал, з усіма лейбами, наліпками. Замовляв філомент 4 штуки. Окреме дякую консультантам, та тим кто на зв'язку для вирішення питань. З приводу техніки поки не знаю, а з витратних матеріалів з легкістю можу порадити)
Замовив через РОЗЕТКУ в магазині СКЛЕП зарядну станцію FOSSIBOT 1200. По телефону від співробітника магазину Олега узнав, що орієнтовний строк поставки може бути порядку 3 тижнів, тому для фіксайії черги вирішив зразу зробити повну оплату. Коли виявилося, що поставка із Китаю затримується на тиждень -два магазин зразу повідомив мене через Розетку і навіть був готовий поернути гроші. Я вирішив зачекати. Через 10 днів заказ поступив в Київ в магазин Розетки у гарнній упаковці і в робочому стані. Своєю обов'язковістю і дуже любязною конкретною інформацією магазин справив на мене дуже приємне враження. Буду, при необхідності з ними в подальшому з задоволенням контактувати . Заслуговують найвищого рейтінгу.
Замовляли зарядну станцію Fossibot F1200.
Замовлення отримали в указані продавцем строки. Продавець на кожне питання миттєво давав відповідь, був на зв'язку. Рекомендуємо даного продавця. Станція працює відмінно.
Маю тільки позитивні враження від sklep.com.ua! Відмінний сервіс, уважний та чесний продавець, швидка обробка замовлення і доставка. Товар повністю відповідає опису та очікуванням. Дякую за професійний підхід - однозначно рекомендую цей магазин!Продавець порекомендував OUKITEL P1000 PLUS, 1024 Вт. Брав його суто для котла, а влітку планую використовувати і для холодильника, бо, на жаль, ті москалі нам спокою не дадуть.
Усе працює чудово. Хоч у будинку немає заземлення і можуть виникати проблеми з «0», станція працює стабільно. Покупкою повністю задоволений, дякую продавцю за хорошу рекомендацію
Брала зарядну станцію AFERIY 2400 P280. в цього продавця . Проплатили 19 грудня. товар приїхав 01 січня. Доставка не 4-5 днів. трохи більше. але на те були обєктивні причини. Різдвяні свята в Європі. Товаром цілком задоволена. Товар новий. упакований додатково в ще одну коробку. Заряджений був на 27%. Бонусом була доставка прямо в квартиру, Переваги : 1. Ціна. 2. Досить не довга поставка. Недоліки : не вписались в озвучені терміни. що призвело до нервувань. Продавця рекомендую.
Вперше купував у цьому магазині, замовляв "Портативна електростанція Ampace Andes 1500", вагався що до 100% передплати.
- доставлено вчасно;
- станція працює нормально - далі час покаже;
- ці люди виконують свої зобов'язання, тож їм можна довірити свої гроші;
- при нагоді буду користуватися їхніми послугами.
Заказ прийшов не за7-8 робочих днів а за16 так як був великий попит але зарядна станція на 2400Wat прибула дякую інтернет магазин рекомендую
Замовляв станцію Fossibot f1200, персонал відповідає за свої слова, доставлено вчасно, хороший інтернет магазин, лишився задоволений!
Рекомендую!!!
Заказав монітор TITAN ARMY P2510S PLUS 24,5. Прийшов робочи і його явно перевірили. Продавцем і товаром задовволиий. Но пририйшлось чекати 7 днів
Придбали через цей магазин портативну електростанцію, Усі технічні моменти були озвучені, та на питання отримала усі відповіді. Спілкування корректне, завжди відповідали на дзвінки або самі потім передзвонювали (бо на містці не сидять)))) Сама станція гарнюня, додали інструкцію на укр.мові на телефон. УСІМ ЗАДОВОЛЕНІ!!
Замовляв станцію Fossibot f1200 потрібно було оплатити повну суму! Я спочатку засумнівався платити бо думав що це розводняк але продавець виявився чесним станція прибула за 16 днів! Магазин хороший лишився задоволений!!
Рекомендую цей інтернет магазин
Дякуємо за відгук.
Дуже задоволена! Замовляла зарядну станцію за передзамовленням. Доставлена була через 16 днів на Нову пошту. Окрім заводської упаковки, ще транспортна коробка була. На даний момент це найкращий варіант покупки хорошої зарядної станції. Рекомендую!
.Щиро дякую за швидку відправку. Дякую за підтримку та допомогу в активації додатків. Дякую за приємне обслуговування та спілкування.
Ввічливе обслуговування, швидка відправка, товар відповідає опису, 10 із 10 ☺️
Якісний ліхтарик, гарно все освітлює, зручний у користуванні, швидко заряджається. Недолікив поки не виявив.
Приємно вражений . Замовляв в ночі, зранку мені одразу ж зателефонували і відправили після обіду. наступного дня вже отримав. Якісний товар , гарно забезпечений в упаковці. Ввічливий продавець і що для мене основне - обслуговування Українською! Дякую! Респект! Рекомендую.
Відправили у день замовлення, все надійшло швидко, відповіли на питання по ноутбуку, ноутбук працює чудово. Замовленням задоволений.
