0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 
Середній рейтинг магазину:
4.9
з 5
Всього оцінок: 21
5
86%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
В
Влад Ткаченко
16.04.2026

Трапилась не зрозуміла ситуація з доставкою, написано було безкоштовна, але чому нова пошта сказала що не безкоштовна. З магазином зв'язався, сказали повернуть кошти за доставку на карту. В цілому магазин приємний, на моє повідомлення з приводу денної ситуації відповіли одразу. Ціни приємні,нажаль в більшості випадків сплачую готівкою, а особливо коли перший раз замовляю. Тепер коли перевірив магазин можу сказати що можна безпечно замовляти, приїхало замовлення все що замовляв, все ціле, не цеглина як іноді буває))) магазином поки що задоволений, знайшов що шукав все в 1 місці, не довелось шукати по різних магазинах. Запаковано як оригінал, з усіма лейбами, наліпками. Замовляв філомент 4 штуки. Окреме дякую консультантам, та тим кто на зв'язку для вирішення питань. З приводу техніки поки не знаю, а з витратних матеріалів з легкістю можу порадити)

М
Михайло ВАЛАХ
19.03.2026

Замовив через РОЗЕТКУ в магазині СКЛЕП зарядну станцію FOSSIBOT 1200. По телефону від співробітника магазину Олега узнав, що орієнтовний строк поставки може бути порядку 3 тижнів, тому для фіксайії черги вирішив зразу зробити повну оплату. Коли виявилося, що поставка із Китаю затримується на тиждень -два магазин зразу повідомив мене через Розетку і навіть був готовий поернути гроші. Я вирішив зачекати. Через 10 днів заказ поступив в Київ в магазин Розетки у гарнній упаковці і в робочому стані. Своєю обов'язковістю і дуже любязною конкретною інформацією магазин справив на мене дуже приємне враження. Буду, при необхідності з ними в подальшому з задоволенням контактувати . Заслуговують найвищого рейтінгу.

Л
Людмила
26.01.2026

Замовляли зарядну станцію Fossibot F1200.
Замовлення отримали в указані продавцем строки. Продавець на кожне питання миттєво давав відповідь, був на зв'язку. Рекомендуємо даного продавця. Станція працює відмінно.

Ю
Юрій Білозір
24.01.2026

Маю тільки позитивні враження від sklep.com.ua! Відмінний сервіс, уважний та чесний продавець, швидка обробка замовлення і доставка. Товар повністю відповідає опису та очікуванням. Дякую за професійний підхід - однозначно рекомендую цей магазин!Продавець порекомендував OUKITEL P1000 PLUS, 1024 Вт. Брав його суто для котла, а влітку планую використовувати і для холодильника, бо, на жаль, ті москалі нам спокою не дадуть.

Усе працює чудово. Хоч у будинку немає заземлення і можуть виникати проблеми з «0», станція працює стабільно. Покупкою повністю задоволений, дякую продавцю за хорошу рекомендацію

Н
Наталья
11.01.2026

Брала зарядну станцію AFERIY 2400 P280. в цього продавця . Проплатили 19 грудня. товар приїхав 01 січня. Доставка не 4-5 днів. трохи більше. але на те були обєктивні причини. Різдвяні свята в Європі. Товаром цілком задоволена. Товар новий. упакований додатково в ще одну коробку. Заряджений був на 27%. Бонусом була доставка прямо в квартиру, Переваги : 1. Ціна. 2. Досить не довга поставка. Недоліки : не вписались в озвучені терміни. що призвело до нервувань. Продавця рекомендую.

С
Сергій Олексюк
17.12.2025

Вперше купував у цьому магазині, замовляв "Портативна електростанція Ampace Andes 1500", вагався що до 100% передплати.
- доставлено вчасно;
- станція працює нормально - далі час покаже;
- ці люди виконують свої зобов'язання, тож їм можна довірити свої гроші;
- при нагоді буду користуватися їхніми послугами.

Н
Николай Малёваный
02.12.2025

Заказ прийшов не за7-8 робочих днів а за16 так як був великий попит але зарядна станція на 2400Wat прибула дякую інтернет магазин рекомендую

В
Віталій
02.12.2025

Замовляв станцію Fossibot f1200, персонал відповідає за свої слова, доставлено вчасно, хороший інтернет магазин, лишився задоволений!
Рекомендую!!!

В
ВЯЧЕСЛАВ
06.11.2025

Заказав монітор TITAN ARMY P2510S PLUS 24,5. Прийшов робочи і його явно перевірили. Продавцем і товаром задовволиий. Но пририйшлось чекати 7 днів

Р
Раиса
11.11.2024

Придбали через цей магазин портативну електростанцію, Усі технічні моменти були озвучені, та на питання отримала усі відповіді. Спілкування корректне, завжди відповідали на дзвінки або самі потім передзвонювали (бо на містці не сидять)))) Сама станція гарнюня, додали інструкцію на укр.мові на телефон. УСІМ ЗАДОВОЛЕНІ!!

П
Петрик Василь
22.10.2024

Замовляв станцію Fossibot f1200 потрібно було оплатити повну суму! Я спочатку засумнівався платити бо думав що це розводняк але продавець виявився чесним станція прибула за 16 днів! Магазин хороший лишився задоволений!!
Рекомендую цей інтернет магазин

А
Андрій
24.10.2024

Дякуємо за відгук.

Р
Ромашевська Катерина
22.09.2024

Дуже задоволена! Замовляла зарядну станцію за передзамовленням. Доставлена була через 16 днів на Нову пошту. Окрім заводської упаковки, ще транспортна коробка була. На даний момент це найкращий варіант покупки хорошої зарядної станції. Рекомендую!

Т
Тетяна
30.11.2023

.Щиро дякую за швидку відправку. Дякую за підтримку та допомогу в активації додатків. Дякую за приємне обслуговування та спілкування.

Є
Єлизавета Радзіховська Едуардівна
20.01.2023

Ввічливе обслуговування, швидка відправка, товар відповідає опису, 10 із 10 ☺️

В
Володимир Максименко
08.01.2023

Якісний ліхтарик, гарно все освітлює, зручний у користуванні, швидко заряджається. Недолікив поки не виявив.

К
Кушнір Михайло
04.01.2023

Приємно вражений . Замовляв в ночі, зранку мені одразу ж зателефонували і відправили після обіду. наступного дня вже отримав. Якісний товар , гарно забезпечений в упаковці. Ввічливий продавець і що для мене основне - обслуговування Українською! Дякую! Респект! Рекомендую.

Л
Леонід Волинець
22.12.2022

Чудова робота, швидко, ввічливе спілкування)

С
Сергей Шульжик Владимирович
07.12.2022

Дякую!

К
Костянтин
21.11.2022

Замовлення відправили у той же день, усе згідно опису.

М
Мирослав Кізка Вікторович
23.10.2022

Відправили у день замовлення, все надійшло швидко, відповіли на питання по ноутбуку, ноутбук працює чудово. Замовленням задоволений.

Показано від 1 до 20 з 21 (всього сторінок: 2)